Go to
 1. Wprowadzenie Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem z formularza kontaktowego na stronie głównej oraz politykę ciasteczek.
 2. Administrator Danych Osobowych Administratorem danych osobowych jest Eremsys Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. J. Dąbrowskiego 18/1, 02-561 Warszawa, KRS 0000925515, NIP 5213941574, REGON 520136441.
 3. Zakres przetwarzania danych Przetwarzamy dane osobowe podane dobrowolnie przez Użytkownika w formularzu kontaktowym, takie jak: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz treść wiadomości.
 4. Cel przetwarzania danych Dane przetwarzane są w celu odpowiedzi na zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.
 5. Podstawa prawna przetwarzania Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest zgoda osoby, której dane dotyczą oraz konieczność przetwarzania do realizacji usługi.
 6. Prawa osoby, której dane dotyczą Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
 7. Polityka ciasteczek (cookies):
  a) Strona korzysta z ciasteczek w celu poprawy jakości świadczonych usług, w tym zapamiętywania ustawień sesji Użytkownika dla jego komfortu oraz zbierania danych statystycznych.

  b) Użytkownik ma możliwość wyłączenia ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki. Jednakże wyłączenie ciasteczek może wpłynąć na funkcjonalność strony.

  c) Strona korzysta z narzędzi Google Analytics i Google Tag Manager w celu analizy statystyk odwiedzin. Dane zbierane przez te narzędzia nie są używane do identyfikacji Użytkownika.

 8. Okres przechowywania danych Dane osobowe przekazane za pośrednictwem formularza kontaktowego przechowywane są przez okres niezbędny do realizacji odpowiedzi na zapytanie, nie dłużej jednak niż przez 1 rok.
 9. Bezpieczeństwo danych Administrator podejmuje wszelkie niezbędne środki techniczne i organizacyjne w celu ochrony danych osobowych przed utratą, nieuprawnionym dostępem czy innym nieuprawnionym przetwarzaniem.
 10. Kontakt w sprawie danych osobowych

W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt:

Eremsys Sp. z o.o., ul. J. Dąbrowskiego 18/1, 02-561 Warszawa, tel.: +48 22 397 48 10 e-mail: [email protected]

 1. Zmiany w Polityce Prywatności

Administrator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Aktualna wersja Polityki Prywatności jest zawsze dostępna na stronie głównej.