O nas

Naszą główną specjalizacją jest outsourcing IT, profesjonalna i kompleksowa obsługa informatyczna firm oraz instytucji.
Ofertę naszą kierujemy zarówno do sektora publicznego jak i prywatnego, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb małych oraz średnich przedsiębiorstw.

Zapewniamy pełną ofertę infrastruktury informatycznej - od typowych produktów klienckich (stacje robocze, urządzenia peryferyjne itp.) przez zaawansowane rozwiązania serwerowe w tym wydajne, nowoczesne, w pełni skalowalne sieciowe pamięci masowe, na zaawansowanych rozwiązaniach softwarowych (aplikacyjnych) kończąc. Mamy kompetencje i doświadczenie we wdrażaniu i integracji dedykowanych rozwiązań informatycznych.

Wiedzę teoretyczną zdobywaliśmy na renomowanych uczelniach m.in. Politechnika Warszawska, Politechnika Częstochowska czy Uniwersytet Warszawski.

Jesteśmy specjalistami-inżynierami z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym w działach IT firm z takich sektorów gospodarki jak: telekomunikacja, farmacja, forex (rynek walutowy), ubezpieczenia i fundusze inwestycyjne, produkcja i sprzedaż, szkolenia i doradztwo oraz innych.

Indywidualne podejście, wieloletnie doświadczenie poparte konkretnymi projektami oraz zdobyta wiedza, gwarantują właściwy wybór i należyte zastosowanie technologii ściśle dopasowanych do potrzeb naszych klientów.

Jesteśmy sprawdzonym, solidnym partnerem, którego najważniejszym kryterium działania jest zadowolenie i korzyść naszych klientów.
Skontaktuj się z nami
Imię i nazwisko
Imię i nazwisko jest wymagane
Nazwa firmy
Adres e-mail
Wymagany poprawny adres e-mail
Telefon
Wiadomość
Wpisz wiadomość
 
Partnerzy
Zaufali nam:
wirtualne biuro w Warszawie
Pomoc Informatyczna
Doraźna pomoc dla firm i klientów indywidualnych.
Szybko i profesjonalnie. Sprawdź nas »
© 2018 Eremsys - Proven IT Solutions. Only!
Wszystkie prawa zastrzeżone.
ul. Grażyny 15
02-548 Warszawa
telefon: 22 397 48 10
mobile: 690 97 11 11